wtorek, 26 kwietnia 2016

42 kilometry i 195 metrów z Kapitanem Ameryką

Dlaczego aż tak długi dystans? No bo maraton w końcu tyle sobie liczy! Z racji zbliżającej się premiery najnowszej odsłony przygód Kapitana Ameryki, sieć kin Cinema City przygotowała coś, co tak naprawdę jest kinowym standardem - maraton filmowy składający się z dwóch poprzednich filmów z "Capem" oraz premierowo pokaz "Civil War". Nie ma sensu rozwodzić się nad tematem, bo każdy geek jest w temacie. Trailer pokazał o co chodzi i kto się pojawi. 

Istotne jest kiedy i gdzie - 6.05.2016 o godzinie 22:00 rozpocznie się opisywane wydarzenie. Oczywiście w wybranych kinach wspomnianej sieci.

Skontaktowałem się z ich działem marketingu, żeby sprawdzić istotną informację - czy będą prowadzili sprzedaż specjalnych zestawów barowych z topperami z filmu? Niestety otrzymałem odpowiedź negatywną. Ostatnimi czasy bardzo rzadko wprowadzają w swoich barach gadżety tego typu, co bardzo mnie martwi. Jak oglądać komiksowy blockbuster to w kinie IMAX. Cena biletu jest podobna do filmu oglądanego w zwykłej sali, a doznania są zdecydowanie wyższej jakości. No ale po filmie nie ma pamiątki w postaci figurki. Nie można mieć wszystkiego. Niestety.

Dla przypomnienia zaprezentuję Wam gadżety, które można było nabyć w Heliosie przy okazji premiery Batman v Superman: Dawn of Justice. W Polsce było nieco biedniej - logo filmu w formie toppera niestety nie było dostępne.

Jednak jest i plus tego, że topperów w CC nie będzie - moja narzeczona nie będzie marudzić, że przynoszę kolejny zbieracz kurzu, który bezcelowo będzie zalegał na półce;) 

A Wy wybieracie się na maraton? Czy może wolicie wybrać się tylko na seans "Civil War" i nie zarywać nocy?

1 komentarz:

  1. W Heliosach nie było tak znów biednie. Kubełek na popcorn (oczywiście z motywnem filmowym), kubek, ale w innej wersji niż ten z zamieszczonego tu zdjęcia, cztery toppery - Batman, Superman, Wonder Woman i logo filmu). Można było też zdobyć (niestety nie wiem w jakiej sieci kin) inne wersje topperów z tytułowymi bohaterami - Batman w lekkim kostiumie oraz Superman w pozycji wyprostowanej.

    OdpowiedzUsuń