piątek, 22 kwietnia 2016

Justice League prosto z Biedronki!

Skoro powiedziało się "A", to wypada powiedzieć "B". Zarejestrowałem sobie nazwę bloga, wymyśliłem kiepską grafikę na nagłówek i w końcu przyszła pora na pierwszy post. Biorąc pod uwagę fakt, że przez kilka ładnych lat prowadziłem Cytadelę - swego czasu chyba najbardziej znaną stronę o grach bitewnych w Polsce - i było mi z tym dobrze, to postanowiłem spełniać się teraz jako blogger. Nie mam jeszcze pełnej koncepcji w kwestii zawartości. Ma być komiksowo i geekowsko. Będą nowości, gadżety, bibeloty. Zobaczymy jak sprawy się potoczą, ale chyba chęci nie zabraknie.

Skoro wypociłem kilka zdań na temat "a czemu, a po co?" to pora przejść do rzeczy i pierwszego newsa - w końcu plan jest taki, żeby właśnie one odgrywały tutaj główną rolę.

A, postaram się też o to żeby było zabawnie. Ale z tym też może być różnie.

Jeśli jesteście z miażdżycą za pan brat to może już o tym wiecie? W popularnej "Biedrze" pojawiły się chrupki. Ale nie takie zwykłe, bo z Ligą Sprawiedliwości! Nazwa tych chrupków jest naprawdę fantastyczna - TOP NA MAXA JUNIOR. Nie wiem co autor miał na myśli, ale jest moc!

Smaki do wyboru są trzy - ketchup, pizza i ser. Zacznę od końca - ser smakuje jak Cheetosy w tym samym smaku, ketchup podobnie do Cheetosów ketchupowych, a pizzowe są raczej niesmaczne. Jedna paczka to wydatek rzędu 1,85 zł. Przy zakupie sześciu paczek otrzymacie album.
Jest też opcja zrobienia w konia pani przy kasie. Albumy leżały gdzieś luzem na stercie książek z promocji, więc wziąłem jeden z nich i sześć paczek TOP NA MAXA JUNIOR. Szanowna pani kasjerka nie znała promocji i pewnie gdybym powiedział, że to taki po prostu gratis to by przeszło. Ale nie o robienie w konia kasjerki tu chodzi, a o tazosy! Cytując klasyka - gimby nie znajo. Pierwsze tazosy - figurujące pod tą nazwą - pamiętam z czasów odświeżonych Gwiezdnych Wojen i promocji chipsów Lays. Do nich też był album. W sumie podobny do tego z Ligi Sprawiedliwości.

Album jest wykonany z utwardzonego kartonu, w środku jest kilka stron opisujących całą ekipę (wydane na kredzie) i są strony-kieszonki z tworzywa. Do kieszonek wkłada się swoją kolekcję tazosów, których to jest 54. 

Promocja jest dość świeża i nie w każdym dyskoncie można zlokalizować chrupki, jak 
i albumy. W każdym razie życzę Wam udanych łowów i niskiego poziomu cholesterolu po konsumpcji;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz