piątek, 20 maja 2016

Dużo geekowskich itemów w Biedronce!

W ostatnim czasie sieci dyskontów są miejscami, w których można znaleźć bardzo dużo geekowskich fantów. W najnowszej gazetce z - wszystkim dobrze znanej - Biedronki, pojawiło się kilka ciekawych rzeczy, które niejeden chciałby mieć w swojej kolekcji!

Na pierwszy ogień idą plecaki, torebki, kubki oraz... Fenomenalnie wyglądające walizki! Moją uwagę najbardziej przyciągają te ostatnie - Minionek Bob, Kapitan Ameryka oraz Iron Man wyglądają naprawdę fantastycznie. Na zdjęciach widać, że są nieduże, ale mogą się przydać jako przechowalnia niepotrzebnego badziewia, którego nie mam gdzie trzymać. Plusy są dwa - badziew nie rzuca się w oczy, a walizeczka ładnie wygląda:)


W popularnych dyskontach będą znowu dostępne figurki Avengers. Cena jest atrakcyjna - kosztują tylko 24,99 PLN - niestety wizualnie szału nie robią. Hulk wygląda jak po wyjściu ze SPA, a Kapitan cierpi na przykurcz szyi. Może dam szansę Spider-Manowi.


Wszystkie zaprezentowane gadżety będą dostępne od 23 maja, czyli od najbliższego poniedziałku. Upatrzyliście coś dla siebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz