środa, 18 maja 2016

Karty Avengers od Panini i zapowiedź LEGO w Kaczorze Donaldzie!

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem to... Czytałem Kaczora Donalda. Giganty też czytałem. I w dorosłym życiu czasem kupię - z sentymentu. Niestety jakość gadżetów spadła drastycznie, a samo pismo jest drukowane w tym momencie na papierze, któremu bliżej do gazetowego niż kredowego.
Ostatnio przeglądałem sobie Kaczą Agencję Informacyjną i zobaczyłem, że zmiana formatu Kaczora na miesięcznik nie podniosła w szczególny sposób jego sprzedaży. Wstąpiłem dzisiaj po pracy do sklepu i moją uwagę przykuł bonus dodawany do nowego numeru Donalda - karty Avengers z najnowszego filmu Marvela.
W domu odpakowałem saszetkę i moim oczom ukazało się sześć naprawdę fajnie wykonanych kart - trochę matowe, trochę błyszczące, trochę z połyskiem i nawet dwustronne:) Z opisu na opakowaniu dowiedziałem się, że kolekcja liczy sobie 150 kart. Pewnie można do nich kupić klaser - Panini wydaje w ten sposób swoje serie karciane. Komplet składa się z dziesięciu różnych rodzajów kart - najwięcej jest tych z kadrami z filmu - aż 39. 

Zakładam, że jedna saszetka w kiosku kosztuje niecałe 4 zł - to też taki standard w karcianych seriach od Panini.

Informacja dodatkowa jest taka, że za miesiąc w Kaczorze Donaldzie znajdziecie polybag LEGO z serii CITY. Następny numer będzie dostępny od 16 czerwca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz