wtorek, 31 maja 2016

"Krew i Wino" od środka!

W końcu nadszedł ten dzień! Dodatek "Krew i Wino" zagościł na sklepowych półkach, dotarł z zamówieniami przedpremierowymi do swoich odbiorców oraz jest dostępny w wersji cyfrowej. Ja nabyłem go w sposób tradycyjny - poszedłem do Media Markt i kupiłem w cenie takiej samej, jak pre-order.

 
Nie odkryję Ameryki tym, co Wam pokażę, bo każdy kto dodatek do Wieśka chciał nabyć, doskonale wie, co się w nim znajduje. No to po kolei - zrywamy folię, zsuwamy okładkę i naszym oczom ukazuje się etui na karty, które doskonale znamy z poprzedniego dodatku. Kolory są inne, ale ogólnie stylistyka jest zachowana.


W pudełku są karta z kodem do pobrania gry, instrukcja do gry w Gwinta, jakaś ogólna instrukcja oraz zestaw do gry w Gwinta. Zestaw zawiera dwie talie kart - Nilfgaard oraz Północne Królestwa - i zestaw znaczników do gry.Zestaw pod kątem zawartości i wykonania trzyma wysoki poziom znany już z poprzedniego dodatku. Jeśli jeszcze nie kupiliście i zastanawiacie się nad wyborem  pomiędzy wersją cyfrową, a papierową, to zdecydowanie polecam drugą opcję. Jest nieco drożej, ale zostaje fajny bonus, który miło kojarzy się z grą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz