środa, 25 maja 2016

Majowy pakiet Egmontu w końcu u mnie. Razem z Wieśkiem:)

Ostatnia paczka zamówiona przy okazji fenomenalnej - i już legendarnej - promocji w księgarni internetowej Inbook. Dla tych, którzy się nie orientują: przy płatności metodą masterpass wartość koszyka obniżała się o 30 %. Dodatkowym bonusem był mój rabat kliencki w wysokości 10 %, który przyniósł dużą frajdę kilkudziesięciu osobom z forum GIldii:) Z racji tego, że ceny były bardzo niskie postanowiłem uzupełnić kolekcję o dwie pozycje, które wcześniej dziwnym trafem nie znalazły się na moich półkach - dwa tomy Wiedźmina z Dark Horse.

No to do dzieła! Paczka z zewnątrz nie ma żadnych śladów obić czy uszkodzeń. Praktycznie każde moje zamówienie w tej księgarni to odbiór osobisty, ale ostatnio nie było mi po drodze, więc wybrałem dostawę do kiosku Ruchu.


W środku nadspodziewanie dobrze - Inbook pakuje różnie. Zależy to chyba od tego, który pracownik realizuje nasze zamówienie. Mnie się udało trafić na kogoś, kto lubi popieścić klienta - były gazety jako wypełniacz i potrójna warstwa pianki, w którą były owinięte komiksy. 

 
A tak prezentowało się to, co było w środku! Do Was też już dotarły majowe premiery z Egmontu
1 komentarz:

  1. Gdyby zamiast Wiedzmina był WKKM to jakby moje zamówienie z gildii w tym miesiącu byś skopiował.;)

    OdpowiedzUsuń