poniedziałek, 13 czerwca 2016

Czy można wygrać EURO w superbohaterskich butach?

Od dziesiątego czerwca wiele kobiet przeżywa traumę. Powód jest prosty - EURO 2016! Mam to szczęście, że moja druga połówka dzielnie towarzyszy mi w trakcie oglądania kolejnych spotkań. Może dlatego, że rozumie moją fascynację futbolem? 
Po wczorajszej wygranej z Irlandią Północną eurogłupawka trwa w najlepsze - mecz o wszystko zagramy dopiero z Ukrainą w ostatniej kolejce. Jednak jeśli w innych grupach wyniki się dobrze poukładają to wczorajsze trzy punkty dadzą awans nawet w przypadku porażki z sąsiadami zza wschodniej granicy. I w końcu przygoda polskiej reprezentacji nie zakończy się na fazie grupowej - biorąc pod uwagę duże turnieje w XXI wieku.
No ale ja nie o tym. Firma Under Armour od jakiegoś czasu wypuszcza różnej maści odzież sportową na licencjach Marvela i DC Comics. Tym razem trafiło na... Obuwie piłkarskie! Uwielbiam kupować sprzęt piłkarski i bardzo mnie te buty zaciekawiły. Dostępne są dwa modele z Batmanem oraz dwa z Supermanem. Wszystkie z nich to "lanki", a cena waha się od 209,99 $ do 229,99 $. Fajne, no nie?;) Znaleźć je możecie na oficjalnej stronie Under Armour

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz