czwartek, 2 czerwca 2016

Pokaż kotku, co masz w środku - My Geek Box Maj 2016 UNBOXING!

W kalendarzu wyraźnie widzę, że mamy już czerwiec. A dopiero dzisiaj doturlał się do mnie majowy My Geek Box. Niestety obsuwa dotyczyła dostawy któregoś z elementów zawartości pudełka i zostało wysłane dopiero 25 maja. Dość marudzenia - pudełko jest? Jest! Nie było spakowane w folię zabezpieczającą i trochę zmokło, ale w środku wszystko gra i buczy.


Otwieramy? Taaaaak!


Co my tutaj mamy? W pierwszej kolejności wyciągnąłem z pudełka samochód ECTO-1 - nieśmiertelny pojazd znany z filmów o Pogromcach Duchów. Licencjonowany model, który został wyprodukowany przez Titans. Może Was zdziwić jedna rzecz - autko jest gumowe. Dzięki temu materiałowi będę mógł teraz przepędzać duchy w łazience!


Teraz coś z DC Comics...


Doomsday! Figurka jest ciężka, wykonana z ołowiu i ręcznie malowana. Z większej odległości cieszy oko. Z bliska niestety widać brak wykończeń przy malowaniu, ale mogę na to przymknąć oko. Jest to model z kolekcji Eaglemoss.


Teraz kolej na Spongeboba w wersji Mega Bloks. Przyznam szczerze, że do tej pory nie miałem w rękach klocków tej marki. Jakościowo są podobne do Cobi, ale z figurką jest lepiej. Bob jest w wersji "pakerskiej" - pewnie je dużo stejków albo ćwiczy jakieś inne sporty, bo sztanga dołączona do zestawu jest zrobiona z... Pluszowych misiów!


Przedostatni element majowego pudełka to breloczek od Kidrobot. Tym razem mamy do czynienia z serią Yummy Breakfast. Ja trafiłem na kubek z kawą. W innych unboxingach widziałem liść sałaty i jajko sadzone (które bardzo chciałem trafić).


Na koniec koszulka - do czego nawiązuje ten motyw? Nie mam pojęcia. W moim odczuciu ta grafika przedstawia blaster z Futuramy, ale mogę się mylić. Macie jakieś inne pomysły?


To tyle na dzisiaj! W bonusie jeszcze tajne fotki z wizyty Boba na siłowni i ujęcie, na którym lansuje się na masce wozu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz