wtorek, 28 czerwca 2016

Pokaż kotku, co masz w środku - My Geek Box Czerwiec 2016 UNBOXING!

Trochę czasu minęło od ostatniego unboxingu, więc niosę Wam dobrą nowinę! Dzisiaj dotarł do mnie czerwcowy My Geek Box i jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolony. Nie możecie się doczekać momentu, w którym dowiecie się, co się w nim znajduje?


To już nie owijam w bawełnę i zaczynamy zabawę! Na pierwszy ogień idzie figurka. W tym miesiącu dostałem winylowy model Wolverine'a z firmy Dorbz. Na opakowaniu są pokazane inne figurki z tej serii, ale w MGB niestety nie można było trafić na inną postać. Każdemu po równo;)


Kolejne zagadkowe pudełko? Niespodzianka skrywająca niespodziankę! 


A w środku kubek na licencji Goonies! Hey you guys!  


Ostatnio wszystkim doskwierają upały, więc kolejny gadżet przyda się na aktualną pogodę. Otwieracz z logo Batman v Superman: Dawn of Justice. Z kawałka gumy w kształcie logo filmu wystaje blaszka, która pozwoli usunąć kapsel z butelki. Trochę badziewne, ale z Batmanem!!! 


W tym miesiącu w pudełku znalazł się również komiks. Wybór padł na zeszyt #0 Civil War II. Jest to wariant C okładki tego zeszytu. Cena nominalna to 4,99 $.   


Na koniec koszulka. Nie wiem czy to z przyczyn oszczędnościowych, czy może ktoś poszedł po rozum do głowy, ale w końcu w MGB znalazła się koszulka z nieco cieńszego materiału niż te poprzednie. Wcześniej materiał był strasznie gruby i sztywny jakby go ktoś wykrochmalił. Jednak najbardziej istotny jest nadruk, który nawiązuje do ulubionego serialu animowanego mojego dzieciństwa - Wojowniczych Żółwi Ninja! Przed Państwem Rafael's Pizzaria, a na szyldzie kawałek pizzy wbity na sai. Jest moc w tym pudełku!

  
A Wam jak się podoba czerwcowy My Geek Box?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz