niedziela, 3 lipca 2016

Najciekawsze wydania specjalne Monopoly + wynik konkursu "Komiks i MY"!

Gdyby ktoś na ulicy zadał Wam pytanie "Jaka jest najpopularniejsza gra planszowa?", to pewnie większość z Was wytypowałaby Scrabble, Chińczyka albo... Monopoly! Mam rację? Ja bym tak odpowiedział:) Monopoly to gra, w którą gra się łatwo, zasady są logiczne, a przy okazji można obdarzyć kogoś szczerą nienawiścią w trakcie rozgrywki.
W ostatnich latach w Polsce pojawiło się całkiem sporo limitowanych wydań tej planszówki, ale jednak za wielką wodą jest ich jeszcze więcej:) Jakiś czas temu sam ściągałem z USA limitowane wydanie AC/DC, ale tych, które chciałbym mieć w swojej kolekcji jest zdecydowanie więcej!
Wszystkie prezentowane poniżej wydania dostępne są na stronie USAopoly.  Ich ceny wahają się od ok. 35 $ do ok. 50 $. Która z edycji podoba się Wam najbardziej?


Na koniec zostawiłem sobie ogłoszenie wyników konkursu "Komiks i MY". Zwycięzcą został autor hasła "Projekt nie jest finansowany z Instytutu Francuskiego ISIS".

Autora hasła proszę o zgłoszenie się po nagrodę w komentarzu i podanie adresu mailowego. W ten sposób się do Ciebie odezwę i poproszę o dane adresowe, żebym mógł wysłać nagrodę:)

1 komentarz:

  1. Zapomniałeś o wersji z DC i chyba z Marvela też jest. Ale lista zacna, nie powiem!

    OdpowiedzUsuń