sobota, 16 lipca 2016

Sześć elementów niezbędnych do łapania Pokemonów!

Wyszedłem i zacząłem je łapać. Minęło sporo lat od momentu kiedy ostatni raz miałem w ręce Pokeballa i pojedynkowałem się z kolegami na szkolnym korytarzu. Właściwie tych lat minęło prawie... Dwadzieścia! Teraz wyszedłem na ulicę z telefonem w dłoni i zacząłem łapać Pokemony na ekranie smartfona. One czają się wszędzie. Dosłownie! W salonie złapałem Snorlaxa! Jednak nie będę Was zanudzał, bo pewnie wielu z Was robi to samo. Dzisiaj pokażę Wam zestaw gadżetów, które mogą umilić Wam przemierzanie kolejnych kilometrów:)

1. Czapka - do wyboru takie wzory, jakie możecie zobaczyć w grze! Cena przeliczona już na naszą walutę - 82,03 PLN. Do kupienia tutaj.


2. Bidon. Do wyklucia się jajek potrzeba pokonać sporo kilometrów. Jeśli po drodze zachce Wam się pić, a udacie się gdzieś w dzicz, to możecie wesprzeć się napojem z tej butli!


3. Plecak z wbudowaną baterią słoneczną. Czy muszę coś dodawać? Powerbanki już chyba wychodzą z mody, a plecak znajdziecie tutaj.


4. Bransoleta Pokemon Go Plus, która łączy się ze smartfonem przez bluetooth i poinformuje Cię kiedy jakiś Pokemon się zbliży. Dostępna tutaj.


5. Parasol. Na wypadek deszczu będzie niezbędny. A w grę wchodzi tylko taki, na którym są Poki! Do kupienia w tym miejscu.


6. Case na telefon, który wygląda jak Pokedex! Ten model oraz wiele innych możecie zobaczyć tutaj.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz