piątek, 15 lipca 2016

Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics już niedługo w Polsce!

Człowiek zwany 8azyliszkiem wymodlił... W środę 24 sierpnia w kioskach, salonikach prasowych i innych punktach z prasą pojawi się pierwszy tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics. Będzie to Batman Hush część 1, a nabyć będzie go można w cenie 14,90 PLN. Numer drugi będzie dostępny za 24,99 PLN, a trzeci i kolejne za 39,99 PLN. Kolekcja będzie wydawana w cyklu dwutygodniowym. 


Wydawcą kolekcji jest Eaglemoss, jednak zastanawia mnie fakt czy za zawartość będzie odpowiedzialny Egmont? Dodatkowym problemem są duble, których trochę się na liście numerów trafi. Jednak po co narzekać? Pora na kolejne informacje!


Już niebawem będzie można zamówić prenumeratę. W tym celu zapraszam tutaj - na razie nie działa bezpośredni odnośnik na stronie Eaglemoss. Dla prenumeratorów wydawca przewidział sporo ciekawych bonusów - przedruk pierwszego numeru Action Comics, zakładka do książek, ozdobne plakiety oraz zestaw podpórek. 


Oficjalnie zapowiedziane kolejne numery to:
 • Batman Hush część 1 - tom 1
 • Batman Hush część 2 - tom 2
 • Superman Last Son of Krypton - tom 3
 • Justice League Tower of Babel - tom 4
 • Superman Batman Public Enemies


W tym momencie pozostaje jedynie czekać aż pierwszy numer pojawi się w kioskach i liczyć na to, że nie będzie to rzut testowy. Pragnę przypomnieć, że w momencie rzekomego startu Kolekcji Szachów DC, Eaglemoss utworzyło stronę, wysyłało paczki do prenumeratorów, a po czterech numerach i tak poinformowało, że to był test i mają nadzieję na to, że za jakiś czas kolekcja na stałe zagości w punktach sprzedaży.

3 komentarze:

 1. Doczekaliśmy się startu upragnionej kolekcji po tylu latach ;) Musimy podziękować WKKM. Niewątpliwie przyczynił się do tego jej sukces ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli narazie nie wiadomo kiedy pojawi się w kioskach ? Niektórzy mówią że od dzisiaj, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież napisałem, że 24 sierpnia. To jest informacja z Kolportera - potwierdzona.

   Usuń