środa, 31 sierpnia 2016

Unboxingi sierpniowych pudełek dla geeków!

Co miesiąc sprawdzam sobie na YouTube unboxingi pudełek dla geeków i cichutko łkam na myśl, że nie zdecydowałem się na zakup któregoś z nich. Zazwyczaj trafiają się w nich rzeczy, których osobno bym nie kupił, ale kiedy widzę, że ktoś wyciąga jakiś kompletnie niepotrzebny gadżet (ale uruchamiający we mnie "chciejstwo") z pudełka, to stwierdzam, że jednak mogłem zamówić ten box. 
Na koniec każdego miesiąca będę starał się prezentować Wam unboxingi najpopularniejszych subskrypcji, które - być może - kogoś z Was zachęcą do zamówienia jakiegoś pudełka "na próbę".

Na początek sierpniowa odsłona MyGeekBox - zawartość zdecydowanie dla fanów Marvela, Pokemonów i Megamana.


Teraz kolej na 1UP Box. To, co znajdziemy w środku nie powala na kolana, ale sympatycy Mario i Pokemonów powinni być zadowoleni.


Sierpniowa odsłona Loot Crate'a to jest to! Motywy z filmu Kill Bill, Hellboya czy Harley Quinn mogą zaspokoić nawet bardzo wybrednych odbiorców!


Super Geek Box to Pokemony, Donkey Kong, Hulk, Baymax i Godzilla. Całkiem sympatyczna zawartość:)


Marvel Collector Corps w tym miesiącu jest dedykowany dla fanów Spider-Mana. Czapka, komiks i dwie figurki? Czemu nie!


No koniec został nasz rodzimy Pixel-Box, w którym możecie znaleźć figurkę z Gry o Tron lub Wikingów, koszulkę na licencji Warcrafta, kubek i bransoletę z Assassin's Creed oraz monetę z Westeros.


I jak? Czy uważacie, że taka forma miesięcznych podsumowań geekowskich subskrypcji jest ciekawym pomysłem? Które z pudełek najbardziej przypadło Wam do gustu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz