środa, 21 września 2016

Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Kapitan Ameryka i Iron Man stają naprzeciw siebie w wojnie, w której nie może być zwycięzców. Entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków superprodukcja „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, która w zaledwie kilka tygodni po premierze została uznana za najbardziej dochodowy film roku, zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 20. września!


Pokonując Ultrona (o czym opowiadał film „Avengers. Czas Ultrona”) drużyna Avengers po raz kolejny ocaliła świat przed zagładą. Ich zwycięstwo miało jednak wysoką cenę. Stolica Sokowii, kraju, na terenie którego doszło do ostatecznego starcia, została całkowicie zniszczona, a wielu cywilów zginęło. Coraz częściej media i opinia publiczna domagają się, by rząd podjął się kontroli superbohaterów. Kiedy podczas kolejnej międzynarodowej akcji Avengers dochodzi do strat w ludności cywilnej, w ONZ rozpoczynają się prace nad specjalną ustawą mającą zmusić ludzi obdarzonych niezwykłymi zdolnościami i mocami do ujawnienia swoich prawdziwych tożsamości, a ich „działalność” ograniczyć szczegółowymi przepisami.


Iron Man (Robert Downey Jr.), który wciąż czuje się winny temu, że powołał do życia Ultrona, uważa, że to dobra decyzja. Przeciwnego zdania jest Kapitan Ameryka (Chris Evans) przekonany, że superbohaterowie powinni stawać w obronie ludzi nawet wbrew władzom. W drużynie Avengers dochodzi do rozłamu. Herosi dzielą się na dwa wrogie obozy, które stają do walki, w której nie może być zwycięzców.


„Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” to wyreżyserowana przez Anthony’ego i Joe Russo spektakularna i zrealizowana z niezwykłym rozmachem superprodukcja o przygodach najsłynniejszych komiksowych bohaterów.


WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY I DVD

Superprodukcja „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 20. września!

Na płytach Blu-ray 3D i Blu-rayobok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
• Oglądaj film z komentarzem: Anthony i Joe Russo, Christopher Markus oraz Stephen McFeely 

• Materiały filmowe: Razem zwyciężymy, podzieleni zginiemy – reportaż z planu filmowego Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

• Kapitan Ameryka: geneza wojny bohaterów
• Iron Man: geneza wojny bohaterów
• Otwórz swój umysł: Doctor Strange – zapowiedź
• Sceny niewykorzystane i rozszerzone
• Gagi

Dodatkowo wydanie Blu-ray™ „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” dostępne będzie również w limitowanym opakowaniu. Do wyboru 2 wersje: Kapitan Ameryka lub Iron Man, dostępne wyłącznie w salonach empik i na empik.com

Oprócz wydań standardowych „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” na rynku ukażą się także  wydania pakietowe Blu-ray 3D™,  Blu-ray™ i  DVD zawierające wszystkie trzy filmy z serii Kapitan Ameryka: „Captain America: Pierwsze starcie”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” oraz  „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” :
• Kapitan Ameryka Trylogia (3DVD)  - dostępny wyłącznie w salonach empik i na empik.com
• Kapitan Ameryka Trylogia (3BD) - dostępny wyłącznie w salonach empik i na empik.com
• Kapitan Ameryka Trylogia (6BD 3-D) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz