poniedziałek, 19 września 2016

Mr. Gugu & Miss Go zaprosiło Atomówki! + kod rabatowy:)

Cukier! Słodkości! I różne śliczności! Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek. Lecz Profesor Atomus przypadkowo, przez pomyłkę, dodał do mieszkanki jeszcze jeden składnik - Związek X! I tak narodziły się Atomówki! Świadome swojej nadprzyrodzonej siły - Bójka, Bajka i Brawurka - postanowiły poświęcić swoje życie walce ze złem i występkiem!

Kto nie pamięta tych słów, które rozpoczynały czołówkę do popularnej kreskówki o Atomówkach? Chyba większość osób z bagażem ponad dwudziestu lat na karku zna trzy wesołe dziewczynki, które musiały w każdym odcinku zmierzyć się z Mojo Jojo, Felerem Lumpeksem czy Nim (Onem?xD)?

Od kilku dni na stronie marku Mr. Gugu & Miss Go możecie nabyć ubrania (a na ten moment jest ich 134 rodzaje!) z Atomówkami! Do wyboru są koszulki, bluzy, legginsy, spódnice czy topy - i nie wszystko jest tylko dla kobiet!

Dodatkowym bonusem ode mnie jest kod rabatowy geeknerdnews, który upoważnia Was do 25 % rabatu na wszystkie zakupy w sklepie tej firmy:)

Poniżej kilka ciekawszych wzorów ubrań. Całą ofertę znajdziecie tutaj.

1 komentarz:

  1. Ja postacie kojarzę, ale bajek to chyba nie oglądałam :P Super promocja.

    OdpowiedzUsuń