wtorek, 6 września 2016

Recenzja koszulek ze sklepu Metropolis!

Czasem bywa tak, że Batman przybywa z Metropolis. Dziwne, prawda? Jednak mnie się to przytrafiło. Kilka dni temu dotarła do mnie niewielka przesyłka, w której czekały na mnie dwie nowe koszulki. Jedna z nich jest na licencji Batman Akrham Origins, a druga z nowej linii Dragon Ball Z. Dostawcą nowych nabytków jest Sklep MetropolisKażda z koszulek była zapakowana w foliowy woreczek, co eliminuje ryzyko ubrudzenia zamówionego towaru w magazynie czy w trakcie dostawy. Zdecydowanie na plus! Koszulki są oczywiście oficjalnymi i licencjonowanymi produktami. Na karku koszulki nie mają wszytych dużych metek, ale za to posiadają nadruki odpowiadające licencji.
Kilka słów o jakości samych koszulek:

  • Grubość materiału jest w rodzaju tych "w sam raz". Oznacza to, że materiał nie jest za gruby (jak na przykład Fruit of the Loom w najwyższej gramaturze), ale zarazem nie jest za cienki, więc koszulki nie powinny się rozciągać.
  • Nadruk jest bardzo dobrej jakości. Nie kruszy się, nie jest wyraźnie wypukły i dobrze przylega do materiału.
  • Koszulki nie zostały wyprodukowane w Chinach, a w Indiach i Bangladeszu.
  • Są wyprodukowane z naprawdę dobrej jakości bawełny (bez domieszek sztucznych materiałów).
  • Oba modele mają krój slim fit, więc nie musicie się martwić, że otrzymacie coś na kształt worków na ziemniaki z małym nadrukiem.


Koszulkę z Dragon Ball Z możecie nabyć tutaj w cenie 75 PLN. Z informacji, które otrzymałem wiem, że ilość produktów na tej licencji powinna się niedługo zwiększyć. Natomiast koszulkę z Batmanem znajdziecie w tym miejscu i kosztuje ona 65 PLN


dudi1212 approves xD

PS. Warto dodać, że 17.09 obchodzony jest Batman Day i w związku z tym wydarzeniem Sklep Metropolis szykuje dla swoich klientów akcję promocyjną. Na produkty z Gackiem będzie obowiązywała specjalna zniżka!

1 komentarz:

  1. też zamawiałem stamtąd koszulki i też bardzo na plus

    OdpowiedzUsuń