sobota, 1 października 2016

Unboxingi wrześniowych pudełek dla geeków!

Za nami kolejny miesiąc, więc pora zobaczyć, co kryło się wrześniowych pudełkach dla najbardziej zgeekowanych! Jak zwykle znalazło się w nich sporo ciekawych gadżetów, ale nie zabrakło również zbędnych dupereli;) No to jazda!

MyGeekBox pojechał trochę po bandzie i spakował do swoich pudełek dwie koszulki (których jakość szału nie robi) i dorzucił do tego figurkę Dorbz (dość spory mix), figurkę z Adventure Time i plakat z Pikachu.1UP Box sprezentował swoim subskrybentom skarpety z Zeldy, okulary przeciwsłoneczne w formie maski z Mario, koszulkę z różnymi postaciami, brelok R2-D2 oraz muchę z Mario.
We wrześniowym pudełku Loot Crate można było znaleźć koszulkę Stark Industries, resoraka, brelok w kształcie Batwinga, metalową figurkę Flasha lub Green Arrowa i model z Battlestar Galactica.


We wrześniowej edycji Super Geek Boxa znajdziecie pluszaka z Mario, koszulkę z Jigglypuffem, silikonową bransoletkę, brelok i magnes.


Legion of Collectors stał pod znakiem kobiet z uniwersum DC. W pudełku była koszulka z Batgirl, Supergirl i Wonder Woman. Oprócz niej znalazł się tam limitowany komiks, niewidzialny samolot Wonder Woman oraz figurka Pop Vinyl.


Na koniec zostawiłem nasz swojski, krajowy Pixel-Box, w którym znalazły się następujące fanty - koszulka z Pikachu, skarpety w pokeballe, smocza kula oraz mała figurka z Dragon Balla.


Które pudełko przypadło Wam najbardziej do gustu? Piszcie śmiało w komentarzach!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz