sobota, 22 października 2016

WIelka Kolekcja Komiksów DC Comics - unboxing numerów 4 i 5!

W końcu dotarła do mnie przesyłka z kolejnymi numerami Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics. Czy Batman i Syn oraz druga część Kołczanu ucierpiały w transporcie? Jak wygląda pakowanie przesyłki dla prenumeratorów? Dodatkowo zobaczycie unboxing najnowszego - 102 - numeru Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Gorąco zapraszam!:)

6 komentarzy:

 1. Szczerze miałam przez ostatni czas do czynienia z Eaglemoss i nie mam zbyt pochlebnej opinii na ich temat.
  Trzeba im przyznać, że biuro obsługi jest okej, mimo, że czasami próbuje wcisnąć kit (jak np "figurka wcale nie różni się od zdjęcia", gdzie różnica jest jasna i widoczna)
  Poza tym, te figurki to porażka. To co oni reklamują na ich stronie (szczególnie ta kolekcja figurek z DC) zupełnie różni się od rzeczywistości. Gdy w końcu otrzymałam figurkę Pingwina (o której zamówieniu musiałam przypomnieć), to ujrzałam gównoplastik zamiast figurki i to w dodatku słabo pomalowany, nie polecam takiego zderzenia z rzeczywistością, jak Ci wpadnie jakaś w oko z ich strony to nie zamawiaj - strata pieniędzy.
  I w dodatku o wszystko trzeba się dopraszać, napiszą, że w terminie 28 dni zostaną wysłane poprawne egzemplarze (reklamacja), a tu już 33 dzień mija i ani widu ani słychu, także dosyć nieprofesjonalne zachowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie figurki miżesz wrzucić:) W moim przypadku Dział Obsługi Klienta odpowiedział jedynie na fejsie. Na maila mi dwukrotnie nie odpisali;) i zapomniałem dodać w filmie - komiksy nad nie pachną najładniej:/

   Usuń
  2. http://i.imgur.com/KasVZjU.png

   Usuń
  3. Hehehe xD Cobblepot jest pomalowany gorzej niż modele w kolekcji szachów DC;)

   Usuń
  4. Toż to dramat!

   Najlepsze na koniec:
   "Niestety między ilustracją a stanem faktycznym figurki mogą pojawić się różnice jednak nie widać w tym co Pani wysłała różnicy ani w kolorze ani w wyglądzie"
   xD

   Usuń
 2. Mogę zresztą podesłać zdjęcie jaka jest rzeczywistość figurki, którą zamawiałam, a to co reklamują na stronie. Ale ostrzegam, można przeżyć szok i niedowierzanie. :P

  OdpowiedzUsuń