środa, 18 stycznia 2017

Marvel Figurki Postaci Filmowych!

Dzisiaj startuje kolejna kolekcja - tym razem nie jest to kolekcja komiksów, ale i tak jest z nimi związana. Chodzi mi oczywiście o zapowiadaną jakieś dwa tygodnie temu serię Marvel Figurki Postaci Filmowych. Ruszyła już oficjalna strona internetowa, a ja po południu postaram się kupić pierwszy numer i zrobię dla Was unboxing :)


Za wydawanie kolekcji odpowiedzialne jest wydawnictwo Eaglemoss. Czy to dobrze, czy nie - oceńcie sami. W pierwszym numerze znajdziecie figurkę Iron Mana, a w kolejnych trzech Kapitana Amerykę, Thora i Lokiego.


Największym zaskoczeniem jest to, że jeden numer w cenie regularnej będzie kosztował... 49,90 PLN! Cena numeru pierwszego wyniesie 14,90 PLN, a drugiego 29,90 PLN. Być może cena regularna jest źle podana, ale taką znalazłem w regulaminie prenumeraty. Kupię pierwszy numer i sprawdzę czy to się potwierdzi.


Opcje prenumeraty są dwie - standardowa to paczka z dwoma numerami, która dociera do nas co miesiąc. Zamawiając od pierwszego numeru za pierwszą paczkę (numery 1 i 2) zapłacicie 44,80 PLN, a za drugą już 99,80 PLN. Wydawnictwo przewidziało dla prenumeratorów cztery prezenty:

  • segregator
  • plakaty filmowe
  • podstawkę na figurki
  • figurkę Rocketa

   
Drugą opcją prenumeraty jest wersja premium - do każdego numeru (od trzeciego) dopłacacie 6,50 PLN i dzięki temu otrzymujecie zestaw pięciu alternatywnych zbroi Iron Mana

Jak tylko nabędę pierwszy numer to realnie będę mógł ocenić jakość wykonania figurki. Jednak widziałem jej zdjęcia na zagranicznych portalach i nie robi ona wielkiego szału. Niestety nie wróżę tej kolekcji wielkiego sukcesu, bo cena 49,90 PLN za jeden numer jest wysoce przesadzona i na naszym rynku chyba nie zadomowi się na długo. Pozostaje jedynie liczyć na to, że w regulamin wkradł się błąd i taka cena nie potwierdzi się. 
 

1 komentarz:

  1. http://marvel-movie-figurines.eaglemoss.com/figurines.php zapewne cała kolekcja

    OdpowiedzUsuń