piątek, 15 września 2017

DC Super Hero Girls, Żółwie Ninja i Minionki w Kinder Niespodziankach!

Za moich czasów zbierało się żółwie, lwy i pingwiny. Teraz czasy są takie, że w jednym czasie są dostępne trzy główne serie w popularnych Kinder Niepodziankach, a każda z tych serii dostępna jest w innych jajkach i na różnych zasadach. To może po kolei?

Serię DC Super Hero Girls znajdziecie w różowych jajkach, które - z założenia - są przeznaczone dla dziewczynek. Zabawki z tej serii trafiają się w co piątej słodkiej przekąsce. Trafić możecie między innymi na figurki Batwoman, Bumble Bee, Catwoman, Harley Queen, Katanę, Poison Ivy, Supergirl, Wonder Woman oraz na bransoletki z symbolami superowych dziewcząt!


Wojownicze Żółwie Ninja oraz postaci znane z tej serii trafiają się w każdym jajku z serii dla chłopców. Jeszcze przed urlopem trafił mi się Donatello i pomimo udziwnień w wyglądzie, zabawka wydaje się być całkiem sympatyczna. Oprócz dzielnych żółwi i mistrza Splintera, znajdziecie w jajkach Shreddera, Kraanga i Droida.


A w powszechnie dostępnej, najzwyklejszej Kinder Niepodziance znajdziecie bohaterów filmu Gru, Dru i Minionki. Seria ta zawitała do nas tak późno prawdopodobnie dlatego, że we Włoszech dopiero teraz Minionki pojawiły się w kinach. Zabawki dostępne są w co piątym jajku małym i w każdym dużym. Muszę udać się na polowanie i coś ustrzelić, bo - jak zapewne wiecie - uwielbiam żółte głupole:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz