sobota, 16 września 2017

Nowe filmy ze świata LEGO w ofercie Galapagosu!

Już tęsknisz za wakacjami? Wyjedź nad morze z Brygadą Detektywów, by cieszyć się słońcem, lemoniadą i relaksem… Tylko żartujemy – przy takiej ekipie nie można liczyć na wypoczynek. Przygotuj się na starcie z upiornymi duchami piratów i przeżyj kolejną detektywistyczną przygodę ze Scooby-Doo w świecie LEGO®! Nowy pełnometrażowy film „LEGO® Scooby-Doo! Klątwa Piratów” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 13 września.


LEGO® SCOOBY-DOO: KLĄTWA PIRATÓW! – WYDANIE DVD
Tym razem Brygada Detektywów wyjeżdża nad morze. Szybko jednak przekona się, że nic nie psuje wakacji skuteczniej niż duchy piratów! Aby powstrzymać upiornych awanturników i uratować doroczny Bingo Bal w Bajecznym Brzegu, Brygada będzie musiała zapomnieć o rozgrzanym słońcem piasku i połączyć siły z nowymi przyjaciółmi.
               
Najnowszą ekscytującą przygodę z psim detektywem w roli głównej wyreżyserował Ethan Spaulding (Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy) według scenariusza Emily Brundige (Młodzi Tytani: Akcja!) i Aarona Preachera (Comedy Bang! Bang!). Pieczę nad produkcją objął Rick Morales (LEGO® Scooby-Doo!: Nawiedzone Hollywood), a producentami wykonawczymi zostali Sam Register (Młodzi Tytani: Akcja!), Jill Wilfert (LEGO Batman: Film), Robert Fewkes (LEGO® DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci) i Jason Cosler (LEGO: Liga Sprawiedliwości – Na ratunek Gotham). W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli m.in. Kate Micucci (Teoria Wielkiego Podrywu) w roli Velmy czy Matthew Lillard (Scooby-Doo, Krzyk) jako Kudłaty.

Ponadczasowy urok Scooby-Doo gwarantuje, że ta najnowsza produkcja dostarczy zabawy z dreszczykiem dla całej rodziny!zapewnia Mary Ellen Thomas, Vice President Family & Animation Marketing w studiu Warner Bros. Home Entertainment. 

LEGO SCOOBY-DOO: KLĄTWA PIRATÓW – DODATKI SPECJALNE NA DVD:
„LEGO Scooby-Doo: Klątwa Piratów!”, kolejny owoc współpracy Warner Bros. Home Entertainment i The LEGO Group, pojawi się na DVD już 13 września! Wydanie zawierać będzie film oraz trzy bonusowe kreskówki:

  • Scooby Doo, gdzie jesteś? Znikaj, statku duchów
  • Wyluzuj, Scooby Doo! Bankiet w stylu retro
  • Scooby Doo, gdzie jesteś? Scooby-Doo na tropie

LEGO® NINJAGO®: Władcy Czasu to pełen przygód nowy sezon uwielbianej przez młodych widzów serii, nominowanej w 2016 r. do amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii najlepsza kreskówka. Nowi przeciwnicy – Władcy Czasu oraz Obślizgli Wojownicy rzucą kolejne wyzwania dzielnym wojownikom ninja. Powrót do przeszłości zapoczątkuje wyścig z czasem, w którym stawką jest uwolnienie mistrza Wu i przyszłość krainy Ninjago! Najnowsze odcinki serii zadebiutują na DVD już 13 września.


LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚĆ 1 (odcinki 65-69)

Mistrz Wu samotnie staje do walki z Akroniksem, jednym z bliźniaczych Władców Czasu, i niemal przypłaca to życiem. Na szczęście wierni uczniowie przychodzą mu z pomocą. Jednak pojawia się nowe niebezpieczeństwo – bezwzględni Obślizgli Wojownicy. Zmagania z nimi nadwyrężą siły drużyny, a choroba mistrza Wu zmusi Lloyda do zajęcia jego miejsca.

ODCINEK 65 – Władcy Czasu
ODCINEK 66 – Początki
ODCINEK 67 – Czas zdrajców
ODCINEK 68 – Drapieżniki
ODCINEK 69 – Przewaga


LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚĆ 2 (odcinki 70-74)

Ninja świętują ucieczkę przed Obślizgłą Armią i odzyskanie Szmaragdowego Ostrza Czasu, ale Akronix i jego brat Krux nie poddadzą się tak łatwo. Z determinacją próbują zgromadzić wszystkie cztery ostrza, dlatego zamieniają świątynię Airjitzu w pole bitwy. Na jaw wyjdą kolejne sekrety. Podczas gdy ninja próbują uwolnić mistrza Wu oraz innych zakładników z rąk Władców Czasu, Kai i Nya wybiorą się w przeszłość, aby ocalić przyszłość Ninjago.

ODCINEK 70 – Atak
ODCINEK 71 – Sekrety wychodzą na jaw
ODCINEK 72 – Akcja się zagęszcza
ODCINEK 73 – Powrót do korzeni
ODCINEK 74 – Zagubieni w czasie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz