środa, 25 października 2017

Pięć supermocy przydatnych w codziennym życiu!

Każdy fan trykociarzy niejednokrotnie rozmyślał nad tym, jakby to było, gdyby posiadał jakieś nadzwyczajne zdolności. Wzrok pozwalający widzieć to, co jest za ścianami czy też kuloodporność to pewnie pierwsze skojarzenia, które nasuwają się na myśl w trakcie takich superbohaterskich przemyśleń. Jednak czy są to zdolności, które będą przydatne w codziennym życiu? No właśnie! A ja dzisiaj mam dla Was listę pięciu supermocy, które najlepiej można wykorzystać na co dzień!

1. Rozciągliwość

Chcesz sięgnąć po coś na najwyższą półkę w domu? Nie chcesz czuć bólu po upadku z kanapy? A może masz ochotę na chipsy, ale nie chce Ci się ruszać tyłka do szafki z przekąskami? Cóż... Posiadając nadludzką moc rozciągliwości, możesz rozwiązać takie codzienne problemy od ręki. Faktem jest, że taka zdolność może jeszcze bardziej potęgować lenistwo, ale jej przydatność wydaje się być oczywista.


2. Multiplikacja

Jak to jest być w dwóch miejscach jednocześnie? A w trzech lub czterech? Cóż, jeśli potrafiłbyś powielić siebie, to popularny dzisiaj korporacyjny multitasking byłby niczym przysłowiowa "bułka z masłem". Poza tym nigdy nie groziłaby Ci samotność, a nawet - na upartego - mógłbyś uprawiać sporty drużynowe sam ze sobą. Poza tym - co dwie głowy (a nawet i więcej) - to nie jedna!


3. Zdolność samoleczenia

Najgorszy ból? Oczywiście że rozcięcie sobie skóry pomiędzy palcami za pomocą kartki papieru. Gdybyś tylko miał zdolność szybkiego samoleczenia, to żadne rany nie są Ci groźne! A nawet - mniejsza lub większa - utrata którejś z kończyn nie sprawi Ci kłopotu.


4. Nadzwyczajna szybkość

Zaspałeś i już jesteś spóźniony? Jesteś umówiony na konkretną godzinę, ale napotkałeś na korki? A może by tak pobiec tam, gdzie powinieneś być? Gdybyś tylko dysponował nadzwyczajną szybkością, to ludzie ustawialiby zegarki w oparciu o czas Twojego przybycia. 


5. Telekineza

Sztuka latania byłaby pewnie najczęstszym wyborem przy okazji plebiscytu na najlepszą supermoc. Przy takiej czaderskiej zdolności nie potrzebowałbyś już żadnego środka komunikacji, bo tylko oderwałbyś nogi od ziemi i dotarł tam, gdzie chcesz. Jednak telekineza oferuje jeszcze większe możliwości! Dzięki niej możesz podnosić wszystko, czego zapragniesz. Łącznie z samym sobą!


Jakie supermoce dorzucilibyście jeszcze od siebie do tego zestawienia?:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz