czwartek, 23 listopada 2017

LEGO w Lidlu!

Była już Biedronka, to przyszła pora na Lidla! Do niemieckiej sieci dyskontów trafi dość szeroki asortyment klocków LEGO. Na swojej stronie chwalą się tym, że będzie to ponad trzydzieści zestawów. Spytacie pewnie "kiedy?", a ja już odpowiadam - w najbliższy poniedziałek - 27 listopada

Czy ta oferta jest bogata? Nie mnie oceniać. Każdy ma swój gust. Czy jest atrakcyjna? To zależy. A od czego zależy? No cóż... Od tego czy kupujecie tylko stacjonarnie czy też w sieci. W sieci na pewno znajdziecie dużo korzystniejsze ceny, ale te w Lidlu nie są jakieś tragiczne. Na pewno wypadają lepiej niż ceny prosto z półki w Smyku czy innych dużym sklepie z zabawkami.

A co znajduje się w samej ofercie? Trochę Friends oraz City, kilka zestawów Duplo i Technic. Nie zabrakło też miejsca dla Gwiezdnych Wojen oraz Disney Princess, a nawet dla książek z dobrze znanego nam wydawnictwa Ameet! No i oczywiście pojawiło się sporo setów z Ninjago. To co? Chyba pora znowu wydłużyć list do Świętego Mikołaja i dodać do niego kilka nowych propozycji, prawda?;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz