środa, 13 grudnia 2017

Gadżety z Gwiezdnych Wojen w Cinema City!

Dopiero wczoraj informowałem Was o gadżetach z Gwiezdnych Wojen, które są dostępne w Multikinie, a dzisiaj okazało się, że Cinema City zaorało swoją konkurencję! W tej sieci multipleksów będziecie mogli również nabyć kubki z figurkami, ale oprócz nich pojawią się dwa - świetnie wyglądające - modele pojemników (lub też wiaderek - idąc za nazewnictwem ze strony Cinema City).

Zacznę może od figurek z kubkami - nie ma wielkiej różnicy w stosunku do oferty Multikina, bo jedynie miniaturka BB-9E została zastąpiona podobizną Chewiego z Porgiem na ramieniu (dobra zmiana?). Cena takiego kubka wynosi 14,80 PLN, ale zakładam, że przy zakupie zestawu będzie kosztował połowę tej kwoty. Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji promocji z Ligi Sprawiedliwości. Dodatkowo pojawia się informacja o tym, że do wyboru będą aż trzy rodzaje kubeczków.


Jednak to, co podoba mi się najbardziej to wiaderka. Jednak - z tego, co udało mi się wygoogle'ować - nie są to wiaderka na popcorn, a wiadra (czy też bardziej pojemniki) na... Napoje! Na jednej z zagranicznych stron znalazłem nieco inny obrazek i na nim też pojawiają się wystające słomki z głów BB-8 oraz Szturmowca. Ten gadżet kosztuje 29,90 PLN i liczę na to, że przy zakupie zestawu będzie nieco tańszy.


2 komentarze:

  1. Jako pracownik CC dodaję szczegóły. Kubek z figurką ma stałą cenę 14,80 i niestety nie zmniejsza się wraz z kupnem zestawu. Do wyboru (przynajmniej w tym łódzkim CC) są dwa rodzaje kubeczków i 5 figurek. Bidony również nie mają zmniejszanej ceny, ale osobiście ich nie polecam -wykonanie jest bardzo kiepskie :(.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za szczerość! Miałem okazji zobaczyć te duże kubki dwukrotnie i zgadzam się z Tobą - niestety, wypadają kiepsko.

    OdpowiedzUsuń