środa, 13 grudnia 2017

Maskotki i figurki ze świata Harry'ego Pottera od Funko!


Świat Harry'ego Pottera potrafi zaczarować kolejne pokolenia czytelników (sam jestem zadeklarowanym miłośnikiem historii o chłopcu z blizną), a ilość gadżetów sygnowanych logo HP jest naprawdę spora. A jak powszechnie wiadomo, Funko lubi wszystko to, co się sprzedaje w dużej ilości, więc firma ta zapowiedziała kolejne gadżety związane ze światem magii.

SuperCute Plush: Harry Potter Wave 2

Na początek maskotki SuperCute Plush, a dokładniej ich druga seria na licencji Harry'ego Pottera. Do wyboru jest pięć modeli - Harry w stroju do Quidditcha, Hermiona w sukni balowej, Ron w stroju do Quidditcha, Hagrid oraz Hedwiga. Seria będzie miała premierę w lutym.


Vynl. Hagrid & Harry

Figurki Vynl. są... Dość osobliwe, ale pewnie i tak znajdą swoich sympatyków. W marcu zadebiutuje dwupak, w którym znajdziecie modele Harry'ego i Hagrida.


Funko POP!

I na koniec dwójka z rodzeństwa Weasleyów - Ginny oraz Ron w strojach do Quidditcha! Obie postaci pojawią się w wersjach "latających", a ich premiera przewidziana jest na styczeń.Interesują Was inni bohaterowie z magicznego świata od Funko? Figurki ze świata Harry'ego Pottera znajdziecie również w polskim sklepie z POP Vinyl!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz