piątek, 22 grudnia 2017

Supergirl i Wonder Woman w sklepach Terranova!

Wczoraj jedna z czytelniczek podrzuciła mi informację, że w sklepach Terranova można znaleźć koszulki z Wonder Woman, więc co zrobiłem? Oczywiście zacząłem szukać. I - jak można się domyślać - wyszukiwarka nie chciała ze mną współpracować, więc musiałem odnaleźć te koszulki ręcznie. Na szczęście znalazłem jeszcze inne - z logo Supergirl

To może zacznę od T-shirtów z Supergirl, bo te są dostępne tylko z jednym motywem, ale możecie je znaleźć w aż czterech kolorach - czarnym, białym, szarym i niebieskim. No i cena jest bardzo przyjemna - 14,90 PLN. Jest to już cena wyprzedażowa, ale koszulka na licencji za piętnaście ziko? No halo!

Z kolei koszulki z Wonder Woman są dostępne w dwóch wzorach - z logo i napisem oraz z wizerunkiem popularnej heroiny. Oba rodzaje kosztują 19,90 PLN za sztukę. Pierwotna cena każdej z prezentowanych koszulek wynosiła 49,90 PLN. A Wy co sądzicie o tych ubraniach? Wiem, że Terranova jest traktowana trochę jak kiepskiej jakości "szperaczek", ale nie wiem czy w przypadku koszulek na licencji nie są one lepszej jakości niż zwykłe produkty. Jak to jest?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz