poniedziałek, 4 grudnia 2017

Świąteczne prezenty dla Geeków!

Znacie jakiegoś Geeka i nie wiecie co mu podarować na gwiazdkę? A może sami jesteście Geekami i chcecie przekazać najbliższym wskazówki dotyczące wymarzonego prezentu? A może po prostu szukacie prezentowych inspiracji, ale na poszukiwania nie macie za dużo czasu? Postanowiłem zapoznać się z ofertami sklepów z asortymentem dla fanów filmów, gier czy też komiksów i podzielić się z Wami propozycjami na prezenty! Zacząłem od jednego z najbardziej popularnych miejsc, czyli sklepu ThinkGeek.

Na początek Gwiezdne Wojny. Hype dotyczący premiery VIII epizodu jest już tak napompowany, że Sokół Millenium wychodzi z lodówki. Oznacza to, że pod choinką nie może zabraknąć gadżetów z Gwiezdnej Sagi. Do wyboru macie między innymi skrzyżowanie poduszek  z maskotkami w kształcie Chewiego, Yody oraz Porga (29,99 $ za sztukę), kolczyki w kształcie mieczy świetlnych (24,99 $), lampkę do czytania w kształcie Sokoła Millenium (14,99 $) czy czaderski kubek w kształcie Jabby (14,99 $).


Dla miłośników superbohaterek mogę zaproponować czadową lampę osadzoną na Lassie Prawdy (39,99 $), urocze kapciochy sygnowane logo Wonder Woman (29,99 $) albo ociekającą seksapilem figurkę Harley Queen (49,99 $).
To może jeszcze coś dla fanów gier? Absolutnie obłędne bombki z motywami z Fallouta (24,99 $), zestaw bombek z Zeldy (16,99 $) i gwiazdka na czubek choinki z Mario (19,99 $).
A jeśli obdarowany Geek jest Potterheadem? No to mam dla niego kapcie z motywem z Harry'ego Pottera (29,99 $) i lampkę z Patronusem (29,99 $).I na koniec coś, czego nie absolutnie nie mogłem pominąć! Przecudna świeczka (24,99 $) dla fanów filmu Indiana Jones i Poszukiwacze Zaginionej Arki. Jest tu ktoś, kto nie kojarzy tej sceny?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz