poniedziałek, 12 lutego 2018

Duża porcja ubrań dla Geeków w sklepach House!

Lubię takie dni, kiedy przeglądam sobie oferty różnych sklepów i jestem w stanie znaleźć w którymś z nich - w tym wypadku jest to House - naprawdę szeroką ofertę produktów skierowanych do Geeków. Mam wrażenie, że dzisiaj zadowolone będą zarówno Panie, jak i Panowie. Od czego by tu zacząć? Hmm... To może tak klasycznie - od superbohaterów!

T-shirt z legendarną już scenką z komiksu z Batmanem, która stała się memem to chyba najciekawsza propozycja w tym całym zestawieniu. Jej cena wynosi 59,99 PLN. Na dokładkę jeszcze czapka z logo Supermana - prosta, z fajnym haftem i w dobrej cenie, bo za 35,99 PLN.



To może teraz coś dla fanów Looney Tunes? Damskie koszulki po 29,99 PLN za sztukę. Na jednej znajdziecie masę ikonicznych postaci znanych ze zwariowanych kreskówek z wytwórni Warner Bros, a na drugiej zobaczycie, jak Kaczor Daffy rozkłada ręce (skrzydła?).



Pora na rodzinkę Simpsonów! Panowie mogą poszerzyć garderobę o dwupaki skarpet (19,99 PLN) oraz koszulkę (59,99 PLN). Natomiast dla Pań przewidziano bluzę (39,99 PLN) oraz koszulki (34,99 PLN).








I na koniec motyw najbardziej hejtowany przez moje czytelniczki - Myszka Miki! Jeansy kosztują 129,99 PLN, bluza 89,99 PLN, tenisówki 59,99 PLN, a portfel 25,99 PLN.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz