poniedziałek, 12 lutego 2018

Duża porcja ubrań dla Geeków w sklepach House!

Lubię takie dni, kiedy przeglądam sobie oferty różnych sklepów i jestem w stanie znaleźć w którymś z nich - w tym wypadku jest to House - naprawdę szeroką ofertę produktów skierowanych do Geeków. Mam wrażenie, że dzisiaj zadowolone będą zarówno Panie, jak i Panowie. Od czego by tu zacząć? Hmm... To może tak klasycznie - od superbohaterów!

T-shirt z legendarną już scenką z komiksu z Batmanem, która stała się memem to chyba najciekawsza propozycja w tym całym zestawieniu. Jej cena wynosi 59,99 PLN. Na dokładkę jeszcze czapka z logo Supermana - prosta, z fajnym haftem i w dobrej cenie, bo za 35,99 PLN.To może teraz coś dla fanów Looney Tunes? Damskie koszulki po 29,99 PLN za sztukę. Na jednej znajdziecie masę ikonicznych postaci znanych ze zwariowanych kreskówek z wytwórni Warner Bros, a na drugiej zobaczycie, jak Kaczor Daffy rozkłada ręce (skrzydła?).Pora na rodzinkę Simpsonów! Panowie mogą poszerzyć garderobę o dwupaki skarpet (19,99 PLN) oraz koszulkę (59,99 PLN). Natomiast dla Pań przewidziano bluzę (39,99 PLN) oraz koszulki (34,99 PLN).
I na koniec motyw najbardziej hejtowany przez moje czytelniczki - Myszka Miki! Jeansy kosztują 129,99 PLN, bluza 89,99 PLN, tenisówki 59,99 PLN, a portfel 25,99 PLN.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz