niedziela, 29 kwietnia 2018

Sporo ubrań dla fanek Pottera w Sinsay!

Harry Potter to jedna z takich ponadczasowych licencji, która jeszcze przez długi czas będzie utrzymywała się na topie. Przygody młodego czarodzieja od ponad dwudziestu lat mają grono wiernych fanów, których raczej przybywa z biegiem kolejnych lat. Sieć sklepów Sinsay postanowiła wykorzystać to, że chłopiec, który przeżył gwarantuje duże grono potencjalnych nabywców ubrań i to właśnie w tych punktach możecie znaleźć naprawdę spory wybór koszulek i bluz z nadrukami związanymi z Hogwartem oraz światem czarodziejów.

Ogromnym plusem tej kolekcji są naprawdę atrakcyjne ceny - koszulki znajdziecie w cenach od 29,99 PLN do 39,99 PLN, a bluzy od 69,99 PLN do 79,99 PLN. Minusem jest to, że wszystkie ubrania są przewidziane jedynie dla przedstawicielek płci pięknej. A szkoda, bo sam od kilkunastu lat pałam sympatią do przygód małego czarodzieja.
3 komentarze:

  1. Natomiast w sklepach KiK można nabyć fantastyczne koszulki z Avengers (wzory to: Iron-Man, Kapitan, Thor oraz symbol "A") jak i Star Wars (Solo i Wookiee) w cenie 35 zł. Dodatkowo w Słupsku - nie wiem jak w innych miastach - KiK oferuje cudne jajowate maskotki ze stajni DC! Batek, Kotka, Wonder Woman, Joker, Robin i Superek do nabycia w obłędnej cenie 4 zł!

    OdpowiedzUsuń
  2. A czy te maskotki to te same, które były swego czasu w Tesco?

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak. Niestety u mnie w mieście nie ma Tesco więc mimo wszystko jest to fajna okazja by przygarnąć maskotki na licencji za małe pieniądze ; ]

    OdpowiedzUsuń